KURUMSAL

Home / KURUMSAL

Türkiye’nin değil, dünyanın pek çok ülkesinde farklı projelerde Maksisoft Technology logosunu görebilirsiniz. Gerek üretimlerimiz gerekse tamamladığımız projelerle sektörün en önde gelen firmalarından biri olarak güvenlik bariyer sistemlerimiz ile yaşam alanlarını daha güvenilir hale getirmek için sürekli var gücümüzle çalışıp geliştiriyoruz. Kalitemizi aldığımız uluslararası sertifikalarla da gösteriyoruz.

Kamu kurumlarından tarihi mekanlara, havalimanlarından tünellere, bankalardan AVM’lere, Spor Salonlarında,Türkiye’de üretimin kalbi olan organize sanayi bölgelerinden inşaat sektörüne kadar binlerce projede ürünlerimiz daha güvenilir bir ortam oluşturma hedefiyle yer aldı. Sadece ürünlerimizle değil, satış sonrası hizmetimizle de sürdürülebilir işbirliğini önceliklerimiz arasına alıyoruz. Global arenada hızla talep edilen ve büyüyen bir marka olmanın heyecanını tamamen Türk markası olmamızın hissettirdiği gururu yaşıyor, müşterilerimizle paylaşıyoruz. 

Kurulduğumuz günden bu yana yükselen başarı ivmesini devam ettirmek için elimizden gelen çalışmayı gösteriyoruz. Siz değerli iş ortaklarımızla başarılarımıza yenilerini ekleyerek dünya çapında adından söz ettiren bir marka olma yolunda adım adım ilerleyeceğiz. Her zaman en iyisini tercih etmişizdir. Bizim için vermiş olduğumuz hizmetin profesyonelliğinin yanı sıra uzun ömürlü olması da önemlidir.

Bizimle beraber çalışarak maksisoft ailesine katılan tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz